Apie Mus

UAB "Viskas tenisui" tėvas ir sūnus Labanauskai įkūrė 2002-aisiais Kaune.

 

Stasys Labanauskas vyresnysis per beveik keturis dešimtmečius trukusią tenisininko karjerą yra tapęs daugkartiniu šalies čempionu, vėliau atstovavo garsiam Miuncheno „Iphitos“ klubui. 1998-aisiais JAV ir 2003-iaisiais Turkijoje su austru Peteriu Pokorny tapo pasaulio teniso veteranų čempionu, daugybę kartų laimėjo  žemyno pirmenybes.

 

Stasys Labanauskas jaunesnysis tenisą žaidžia nuo mažumės, 2000-aisiais baigė LKKA (dabar Lietuvos sporto universitetas) bakalauro teniso trenerio studijas, turi  TF LEVEL I trenerio sertifikatą. Dalyvavo Lietuvos suaugusiųjų teniso čempionatuose, žaidė ir treniravosi su daugeliu geriausių Lietuvos ir pasaulio tenisininkų. Vokietijoje, „SCHOPP“ bendrovėje išklausė kursą apie teniso dangų klojimą ir priežiūrą.


UAB „Viskas tenisui“ yra oficialus Vokietijos bendrovės „SCHOPP“ atstovas Lietuvoje. Garsi Europoje bendrovė aukščiausios kokybės teniso dangas gamina tik Vokietijoje.  Beje, „SCHOPP“ taip pat yra šeimos verslo įmonė.  
 
Bendrovė vienintelė Europoje gamina naujausios kartos „SCHOPP SLIDE“ kilimą. Tai uždariems aikštynams skirta danga, kurios granulės nedulka, neskyla, neskleidžia jokio kvapo, nedažo avalynės ir nekeičia savo formos. Žaisdami ant tokios dangos tenisininkai puikiai slysta, o jų sąnariai saugomi net nuo didžiausio krūvio. Vokiečių bendrovės dangos yra ilgaamžės, joms suteikiama penkerių metų garantija.

 

Vertindami partnerių iš Vokietijos pasitikėjimą, laikomės tik aukščiausių kokybės reikalavimų. Mūsų pastangas ir darbus jau įvertino ne vienas užsakovas visoje Lietuvoje.

 

 2013-aisiais Šiauliuose vykusiame Deviso taurės („Davis Cup“) Europos/Afrikos zonos II grupės mače Lietuvos ir Kipro rinktinės išbandė mūsų bendrovės paklotą dangą.
 
Bendradarbiaudami su „SCHOPP“  įrengėme daugumą uždarų teniso aikštynų Kaune – „Žalgirio komplekso aikštyne“,  „ECOTENIS“ aikštyne, „MEGATENIS“ aikštyne  Domeikavoje. Taip pat dangas paklojome “Carlsberg teniso arenoje” Klaipėdoje ir kituose miestuose.
 
Pastaraisiais metais mūsų bendrovė  dirbo įrengiant didžiausius ir žinomiausius teniso aikštynus Lietuvoje – „Vilties teniso aikštyną“ Klaipėdoje, „Tenisitos“ aikštyną Vilniuje, „Vakarų teniso“ aikštyną Klaipėdoje. Daugeliui kitų aikštynų tiekiame aukščiausios kokybės tenisitą ir įrangą. Taip pat klojame dirbtinės žolės aikštynus. Žolės aukštis ir spalvos – kokių tik mūsų klientai pageidauja. Mes vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome kloti mėlynos ir žalios spalvų dirbtinės žolės aikštes.
 
Taip pat atstovaujame žinomiems HARD tipo aikščių dangų  gamintojams – „SUPREME“, „DECOTURF“, „PLEXIPAVE“, „SPORTAS“. Klojame dangas su paminkštinimu ir be jo, tik pačiu akriliniu paviršiumi.
 
Taip pat klojame segmentines ir plastiko dangas, kurios puikiai tinka universalioms sporto aikštėms (teniso, krepšinio, futbolo) bei salėms.
 
Mūsų naudojama aikštelių įranga (tinklės, šepečiai, linijos ir t.t.) yra pagaminta Vokietijoje iš aukščiausios kokybės medžiagų.
 
Jei klientai pageidauja, už sutartą mokestį prižiūrime aikštynus, montuojame teniso linijas, stulpelius ir kitą reikalingą įrangą.

 

 

 

UAB "Viskas tenisui"

 

Statybininku g. 7, 212 kabinetas

("ERGO" pastate)

 

KAUNAS

Stasys Labanauskas

 

Tel/Fax +370 (37) 568 872

Mob. +370 (687) 49726

 

stasysl@gmail.com

 

 

 

 

Susisiekite su mumis!